חיוך מקסים הוא מתנה עבור כל אדם

אחד מהטרנדים הבולטים בתחום אסטטיקת השיניים, הינו לא ספק  ציפוי חרסינה במרכז. מי אינו מעוניין בשיניים מבהיקות וישרות? אחת השיטות הנפוצות והעדכניות ביותר, הינה שיטת ציפוי החרסינה  אשר מקנה  בנייה אישית של הציפוי למבנה השיניים של כל מטופל ומטופל.

הציפויי חרסינה יהיה בצבע של שאר השיניים וכן, עוביו של ציפוי השיניים יהיה מותאם למבנה ולעובי השן. טיפול זה, נעשה באמצעות שני מפגשים. רופא השיניים, ישייף את השיניים בסביבות 0.5 מ"מ לפני ההדבקה של ציפוי הדבק. יש לציין כי ההדבקה, תתבצע באמצעות חימום האזור באמצעות אור, כך שעל מנת למנוע כאב של המטופל, מומלץ להרדים אותו או לגרום לטשטוש לפני פעולת ציפוי השיניים.

טכנולוגיות דיגיטליות שונות בתחום אסטטיקה של השיניים וציפוי חרסינה במרכז

היום, קיימת פופולאריות רבה לטיפולי השיניים האסטטיים, הנקראים גם טיפולים בטכנולוגיות דיגיטליות. באמצעות טכנולוגיה זו, ניתן לבצע סריקה ועיצוב דיגיטלי בשחזורים בתחום רפואת השיניים. חלק מהטיפולים השונים שמעניקים רופאי השיניים בקטגוריה זו, נכללים:

  • כתר חרסינה
  • כתר זירקוניה
  • ציפויי חרסינה לשיניים
  • סתימות חרסינה

באמצעות השיפורים האחרונים בשיטות השונות של ייצור חרסינה למטרת ציפוי חרסינה במרכז ובשאר האזורים בארץ, ניתן כבר לייצר ציפויי חרסינה ולהדביקם באופן קבוע. ישנם מקרים רבים שאין אפילו צורך בשינוי צורת השן הטבעית. הכוונה היא שלא מחסירים מהשן, כי אם להיפך- מוסיפים לה חרסינה. יש לדעת כי בכל מטופל המקרה הוא לגופו.

למי למעשה מתאים ציפוי חרסינה לשיניים?

יש לציין כציפוי חרסינה , מתאים לכל שכבת גיל וציפוי זה למעשה, מתאים לשיניים שבורות, סדקים בשיניים, רווחים ושיניים שיש בהן כתמים ציפוי זה מתאים במיוחד למטופלים בעלי נתוני השיניים הבאים:

  • שיניים עקומות
  • שיניים שהגוון שלהם השתנה
  • שיניים שתוקנו באופן לקוי ונגרם להן נזק
  • שיפור מבנה השיניים

יש לציין בנוסף, כי גוון החרסינה לאחר שהמטופלים עברו ציפוי שיניים אינו משתנה , מה שמהווה יתרון רב להגנה ומראה אסטטי של השיניים לאורך שנים רבות. בכל מקרה, יש לתחזק נכון את השיניים לצחצח אותן ולנקותן באמצעות חוט דנטאלי, טיפול אצל שיננית וכדומה.

מרפאה מקצועית המתמחה באסטטיקת השיניים

בכדי להגיע למרפאה העוסקת באסטטיקת השיניים למי שמעוניין למשל להתקין ציפוי חרסינה במרכז, כדאי להגיע למרפאה שיש לה ניסיון רב שנים ומי שמנהל אותה, הינו מומחה באסטטיקת השיניים. מרפאת Smile Center, מנוהלת ע"י ד"ר שמואל טנצר אשר סיים את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת TUFFS בבוסטון מסצ'וסטס –ארה"ב. במהלך שנות עבודתו בתחום אסטטיקת השיניים, צבר ד"ר טנצר המון ידע בהשתלמות בתוכניות לרפואת שיניים קוסמטית, השתתף במגוון רב של כנסים ואף הרצה בתחום, כאשר הציג את הישגיו ועבודותיו. ד"ר טנצר
מבצע השתלות שיניים כבר מעל ל-20 שנה ושיקום מורחב על שיניים ושתלים. עודציפוי חרסינה במרכז