ד”ר טנצר והצוות המקצועי במשרד ישמחו לתת לכם שירות אדיב, תומך ומחייך כך שבכל זמן תוכלו אתם ובני משפחתכם להנות מבריאות פה מושלמת וחיוך מקסים!

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים הוא תהליך החלקת השן המתבצע על ידי השיננית במרפאות השיניים השונות, הכוללת את הסרת האבן והלכלוך אשר הצטברו על גבי השן והציפוי החיצוני שלה ועל בסיסה, בתחילה מתחיל תהליך ניקוי האבן והסרת שכבת האבן וניקוי הכתמים והצבע הצהבהב ולאחר מכן תהליך ההלבנה על ידי שימוש בחומרים מיוחדים כמו מי חמצן באמצעות צינורית החודרת את הציפוי החיצוני של השן ומאפשרת את הלבנתה, כמובן שחשוב לוודא שהמרפאה אשר מבצעת את ההלבנה הינה מרפאה מאושרת והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות וה FDA לצורך מניעת החלשת השן בשימוש בחומרים לא איכותיים. עוד על הלבנת שיניים סמייל סנטר תוכלו להנות מכל מגוןן הטיפולים החל מרפואת שיניים כללית למשפחה ועד לטיפולים קוסמטיים מורכבים ביותר. כגון הלבנת שיניים.

בסמייל סנטר גם מבינים שלא לכולם יש דעה חיובית על טיפולי שיניים. רבים מאיתנו דוחים את הטיפול בשל לחץ הזמן, היסוס מאי נעימות, דאגה בנושא המחיר וכדומה. לכן,אנו מעניקים מעטפת של נוחות לטיפול אידאלי בבריאות הפה: מיקום המרפאה והגישה הנוחה אליה,הצוות הרפואי מיומן ומעניק תחושת רוגע כלפי המטופל, השימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, מאפשרות טיפול עדין ויעיל המקצר את התהליך ככל הניתן.

כתרי זירקוניה

כתרי זירקוניה הם בעצם כתרי חרסינה ללא בסיס מתכתי. הכתרים נועדו לצרכים אסתטיים בעיקר ומכאן השימוש העיקרי היה בקדמת הפה,אך לאחרונה נכנסו גם לשימוש בשיניים אחוריות ואף גשרים,לאחר שהוכחו כעמידים וחזקים לאורך מחקר של שנים.

זירקוניה הינו חומר מינראלי מיוחד המשלב יופי וחוזק. כיפות הזירקוניה נבנות על גבי המודל של השיניים המושחזות ועליהן נבנית החרסינה לקבלת כתר מושלם עוד על כתרי זירקוניה

ביקור שיגרתי אצל רופא שיניים

באופן שגרתי יש צורך להיבדק כל חצי שנה בצורה מדוקדקת ומסודרת אצל רופא שיניים ברעננה מומלץ במקרים מיוחדים, של רמת סיכון גבוהה לעששת, להיבדק אף כל שלושה חודשים בהתאם להוראות רופא השיניים המטפל. באם ישנה רגישות או כאבים יש לפנות לרופא השיניים קודם לכן. בביקור שגרתי רופא שיניים ישאל על מצבכם הבריאותי וההיסטוריה הרפואית שלכם. לאחר מכן, יערוך רופא השיניים בדיקת ראש צוואר שגרתית בנוסף לבדיקה של רקמות הפה והשיניים ויבוצעו מספר צילומים בהתאם לנדרש.

ציפוי חרסינה

ציפויי חרסינה מעניקים פתרון אסתטי לשיניים בעלות פגמים שונים, כמו למשל שיניים שמשחירות כתוצאה מחבלה או שחיקה, שיניים עקומות שלא מצריכות טיפול אורתודנטי, שיניים שאינן אחידות באורך, סגירת רווחים וכן הלאה. ציפויי חרסינה הם למעשה קליפות העשויות מחרסינה דקה, המיוצרות במעבדת שיניים. תהליך של ציפויי חרסינה נערך בשני שלבים