רופא שיניים ברעננה

ד"ר טנצר היקר, ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והרגיש שהענקת לי. הגעתי אליך עם סימן שאלה לגבי ענייני. לרווחתי הרבה, שיקפת לי נאמנה את מצבי ושיתפת אותי בשיקולי דעתך המקצועיים על מנת שאוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורי. ולאחר שהתקבלה, לא יכולתי לבקש תוצאה טובה יותר- הן באופי הטיפול, ביחס החם ותחושת הביטחון שליוותה אותי לאורך התהליך שבסיומו יצאתי מרוצה ביותר. אמליץ לכל מכר וידיד על מומחיותך ומקצועיותך בתחום חשוב זה. בתודה גדולה ובהערכה,"
יניב ג
שמי אמיתי, בן 25 ממרכז הארץ. שברתי את שתי שיניי הקדמיות כתוצאה מתאונה ביזארית. אבא שלי חיפש באופן בהול רופא שמתמחה בשיקום השיניים, ורופא השיניים שלו המליץ על רופא אחד- ד"ר טנצר. כעבור יומיים באתי אליו. כאחד שסובל מפוביה וחרדה כאשר המילה "רופא שיניים" מוזכרת, נגלה בפניי הפתעה גמורה. חום,לבביות,איכפתיות ומענטשיות (ויכולתי להמשיך ולהפליג בשבחים)- אלו רק מקצת מן התכונות של הצוות הכולל את ד"ר טנצר וזיווה. הטיפול המסור שלהם, לא רק ששיקם לי את הפה בצורה מופלאה (כיום השיניים אף נראות יותר טוב), אלא גם שנהניתי לבוא לביקור אצל רופא השיניים, מזוכיסטי ככל שזה יישמע. ממליץ בחום על ד"ר טנצר וצוותו! אמיתי - 052-245-8242 ."
אמיתי
לכל מאן דבעי שמי ריקי ואני פציינטית של ד''ר טנצר ועוברת אצלו שיקום פה רציני אחרי הזנחה+פחד מרופאי שיניים- אחרי כמה טיפולים הוא החזיר לי את האימון . עברתי שני ניתוחים -התוצאה פנטסטית המבנים יפים ואסטטים. ד'ר טנצר רופא מקצועי, יסודי, ורגיש בצורה בלתי רגילה [כשכואב], המרפאה נקייה מאד , מאובזרת ונעימה.אני לא יכולה שלא להתיחס לסייעת שלו הגב' זיוה המדהימה שתמיד קיבלה אותי במאור פנים חיזקה אותי וטיפלה בי. תודה מיוחדת לד''ר טנצר היקר ולזיוה המיוחדת !!!"
ריקי
ד"ר שמיל טנצר היקר פשוט התרגלתי לחייך עם פה סגור.. או לא לחייך בכלל... ואת האמון ברופאי שיניים איבדתי ! לפני כשנה עמדתי להתחתן ואשתי לעתיד התעקשה שאם אני באמת רוצה לתקן את השיניים אז כדאי לעשות זאת לפני החתונה. לקחתי את הצאנס ונתתי את אמוני בד"ר טנצר, הוא לא אכזב...! עקב החתונה הקרבה, קבענו סדרת פגישות בטווח זמנים צפוף וקצר ביותר, בפגישה ראשונה לקח צילומים ומידות וכבר בפגישה השנייה הראה לי מודל גבס (גילוף אבחנתי) שיראה איך השיניים עשויות להיראות בתום הטיפול. מפגישה לפגישה, נוכחתי לראות איך ד"ר טנצר מקפיד הקפדה יתרה בכל שלב של הטיפול שהתוצאות ישביעו את רצונו ואת רצוני... קרה כבר שרצה פעמיים שינויים במראה ובמבני הכתרים וכך היה. היום המיוחל הגיע ובאתי לד"ר טנצר כדי שירכיב לי את הכתרים וציפוי החרסינה לשיניים הסמוכות, לאחר שעה וחצי של טיפול הוגשה לי המראה כדי שאוכל לראות את התוצאה.... איזה כיף, סוף סוף הגשמתי חלום... לחייך חיוך מלא ולבן! בכבוד רב,
חיים ששון
ד"ר טנצר היקר אחד הדברים שאינם נמנים על המועדפים עלי (ואני מניח שלא רק עלי) הינו ביקור אצל רופא השיניים. אני ממש לא מחבב זאת. לפני תקופה, כשהרבה ברירות לא נותרו בידי, אנוס הייתי להיעזר ברופא שיניים. הגעתי למרפאתו של ד"ר שמיל טנצר אשר ברעננה, שזה לא מכבר חזר משהות ארוכה בארה"ב והחליט לחזור לארץ ולרפא את שיני בני ישראל. את ד"ר טנצר לא הכרתי עד אותו יום. מהר מאוד הבין ד"ר טנצר שני דברים: הלקוח מאוד מאוד חושש מהנושא. העבודה רבה, מורכבת וארוכה. עם התובנות האלה ניגש ד"ר טנצר לעבודה. שלא תהיינה אי הבנות. גם היום, אחרי סיום הטיפול לא הפכתי לאוהבם של רופאי השיניים (וגם לא הפסקתי לפחד מהעניין) ריפוי השיניים שלי כלל הרבה שלבים – עקירות, טיפולי שורש, השתלות, בניית תותבות זמניות, בניה והתאמת תותבות קבועות, בקיצור, שיקום מלא של כל הפה. גם לסת עליונה וגם תחתונה. הטיפול שהוענק לי ע"י ד"ר טנצר התאפיין בהרבה אורך רוח, סבלנות אין קץ, עדינות ומקצוענות. כל שלב צריך להיות מבחינתו "פרפקט", אין אפשרות אחרת. ד"ר טנצר לא מוותר על ביצוע מושלם ולא חשוב אם מדובר בהתאמת התותב הזמני או צורתה וצבעה של אחת השיניים בתותבת הקבועה. כל טיפול מתחיל ומסתיים עם חיוך ורוח נעימה. אין קיצורי דרך כי אם יסודיות ודיוק. כיום, אחרי תקופה ולאחר שהפה שוקם, התחושה הינה כאילו כל מה שבפה היה שם מאז ומתמיד וזוהי הרגשה מרעננת ונעימה. אז תודה לך, ד"ר שמיל טנצר, המשך לעשות חייל והרשה לי לאחל למטופלים רבים שייהנו מעבודתך ומאישיותך ואולי אף ברבות הימים אצליח לשנות את הרגשתי לרופאי השיניים... בתודה והוקרה
אמיר
ד"ר טנצר שלום. חזרתי מנסיעה לחתונת בתי שהתקיימה במלון חלומי במקסיקו. (Destination wedding ) . משך כל הימים שקדמו לחתונה וגם בימים שלאחר מכן ההרגשה הכללית הייתה של שמחה והתרגשות וממילא החיוך לא סר מפני . החיוך היה רחב יותר מהרגיל כי התפארתי בשיניים היפות והצחות שלי תודות לעבודת הציפוי הנפלאה שביצעת בשיני העליונות. המראה הנו צעיר מרענן נקי וטבעי. בני המשפחה והחברים התייחסו בדרך זו או אחרת למראה הטוב והצעיר יותר שלי ומסתבר שחלק מהם (גם חתני הוותיק יותר) סברו ששיפצתי את פני (ולא כך הוא..) כי השיניים הצחות והיפות הן שעשו את ההבדל.. בת דודתי מדנמרק , רופאת שיניים , הייתה היחידה שידעה להבחין כי שיני טופלו וצופו . לאחר בדיקת ה"מומחה" שלה קיבלתי חוות דעת כי בוצעה עבודה מקצועית יוצאת מהכלל והתבקשתי להעביר לך את מחמאתה וכך אני עושה. ולכן תודה מקרב לב על השיפור לו זכיתי בזכותך.,
איילה
ברצוני לשתף אתכם בחווית טיפול השיניים שעברתי אצל ד"ר שמיל טנצר. לא לחינם, אני קורא לכך חוויה, מאחר ואכן לא סבלתי (קשה לי להגיד שנהניתי, בכל זאת מדובר בטיפול שיניים...). עוד לפני שטופלתי על ידי ד"ר טנצר שקלתי זמן רב לתקן את הרווחים העצומים שהיו בין ששת שיניי הקדמיות העליונות. בצעירותי בדקתי אפשרות לטיפול אורתודנטי ובשנים האחרונות נחשפתי לנושא הלמינייט. בדקתי את נושא הלמינייט לפני מספר שנים בד"ר סנטר בתל אביב אך כמובן שהזנחתי את הנושא ולא עשיתי עם כך דבר וחצי דבר. באוגוסט 2009, פניתי לד"ר טנצר. בחרתי בו לאור הניסיון הרב שיש לו בתחום האסתטיקה של השיניים שהרי שנים רבות הוא עסק בנושא בבוסטון. מאחר ואנו מכירים את האמריקאיים ואת הגישה שלהם ביחס לאסתטיקה (שיניים, חזה, שומן), הנחתי שאם הוא היה מספיק טוב בכדי לעבוד עם אוכלוסייה אמריקאית לבטח תוצאות הטיפול יספקו ישראלי שכמוני מעבר להיותו של ד"ר טנצר מקצועי בצורה יוצאת דופן, מדובר באדם סופר נחמד, שירותי להפליא שהופך את הטיפול אצל רופא השיניים לחוייה, ולראייה, עברתי להיות מטופל קבוע שלו ללא כל קשר לטיפול האסתטי שעברתי. בנוסף, לאחר כל טיפול שעברתי, טרח ד"ר טנצר להתקשר ולבדוק את מצבי, שלומי והאם ישנם כאבים או רגישויות. ד"ר שמיל טנצר – נותר לי רק לומר תודה רבה."
תומר חבני
לכבוד ד״ר טנצר. זה לא היה קל אבל היה שווה. רק בזכות היחס החם, הסבלנות, והסובלנות עזרת לי להחזיק מעמד. זה לא סוד שאני בחרדות מרופאי שיניים. כשהגעתי בפעם הראשונה למירפאה שלך, שוחחתי איתך, נסכת בי ביטחון עז שהכל יהיה בסדר. ואכן כך היה. זה היה טיפול אינטנסיבי מעל שנה. רק בזכותך הצלחתי להתמיד. והתוצאה-- מעולה.....!!!!! אני מודה לאלוהים שהגעתי אליך. שאתה הוא זה שטיפל בשיניי. באמת שאני יכולה לחייך היום בפה מלא..!! ממליצה בחום לפגוש את ד״ר טנצר. גם אם ישנן חששות הן מתפוגגות מהר. רופא מעולה ספוג באנושיות ואהבה למיקצוע ובעיקר למטופלים. תודה ד״ר טנצר. בהערכה ובתודה
שרון אילני
ד"ר טנצר היקר, מרץ 2017 השבוע הייתה לי חויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה. נסעתי למסיבת יום הולדת משפחתית במסעדה בתל-אביב, ולפני שיצאתי מהרכב, העפתי מבט חטוף בראי לבדוק שהכל נראה טוב והאיפור במקום. במראה השתקפה אשה חייכנית ומאושרת ! בת 68 אנוכי, ומעולם לא הרגשתי חופשייה כל כך לחייך חופשי מאוזן לאוזן! ראיתי אשה יפה ולא פחות חכמה. החיוך הוא התבלין העיקרי של היופי והחן. אתה, ד"ר טנצר שינית לי את החיוך ועם זה את היופי והחן וגם את הבטחון העצמי. אני מחייכת הרבה יותר מבעבר כי היום אני באמת מאושרת! הגעתי אלייך בחששות כבדים ביותר לצורך שיפור החיוך החושף שיניים בריאות וצחות כשלג. הקשבת לי, הבטת לי בעיניים, היית רגיש לבקשותי, קשוב למצוקותיי, ער לפחדיי ומעל הכל , בטחתי בך יותר ממה שניתן להסביר. אני אוהבת את החיוך החדש שלי! חיוך נפלא החושף שיניים במלוא הדרן ויופיין. עשית אותי מאושרת ומלאת בטחון עצמי,אני מרגישה יותר צעירה ,יפה ומושכת. נגעת לי בלב בצורה מאוד מיוחדת! לעולם אהיה אסירת תודה! בידידות והערכה,"
שרון אלנבי
לד”ר טנצר שמיל היקר, אני רוצה להודות לך מעומק הלב, על הטיפול האישי והמסור, אותו זכיתי לקבל במסגרת טיפולי השיניים במרפאתך. היחס האנושי והמקצועי, אולי בין הטובים ביותר, בהם נתקלתי בחיי, במסגרת הטיפולים אותם עברתי, אם על ידך אישית ואם על ידי הצוות הישיר שלך, רק מוכיחים כי ניתן גם ניתן לעבור טיפולי שיניים, בצורה עדינה, רגישה ויחד עם זאת אחראית ומקצועית ביותר. סייעת בידי לאורך כל הדרך, (והדרך אכן הייתה ארוכה) אם במעמד הטיפולים השוטפים ואם בדרישה לשלומי לאחר כל טיפול וטיפול, בהתמדה, באדיבות וברגישות אין קץ. נשאר לי רק לומר, כן ירבו, תבורך!!!
סיגל סער
דוקטור טנצר מטפל בי ובבני משפחתי כבר יותר מעשור. הגענו אליו דרך המלצות בבוסטון (הוא היה רופא השיניים שלנו בבוסטון), וכשחזרנו לישראל, גילינו שגם הוא פה, וכמובן שחזרנו אליו! חוץ מזה שהוא תמיד חייכן ומצחיק (הילדים מתים על “דוקטור שמיל”) הוא ממש “פדנט” בכל מה שנוגע לעבודה שלו – אין חצי עבודה, והוא לא משחרר אותנו עד שהוא מרוצה מהעבודה (המעולה) שלו. הוא גאה מאוד בתוצאות וגם אנחנו! מומלץ בחום"
אמיר פרחי
ד״ר שמואל טנצר הגשים לי את חלום חיי😊
שיניים יפות, ללא כאבים וללא המתנה. שיניים ישרות ולבנות בזמן קצר ובעבודה מקצועית ואסטטית בכמה רמות מעל המצופה.
בכל מקום אני גאה לחייך ושואלים אותי מי עשה לך את החיוך המקסים הזה עם השיניים היפות שלך?
אני כמובן שמחה וגאה לספר על התהליך המאוד נעים ומקצועי שעברתי אצל ד״ר שמואל טנצר.
אני רוצה להוסיף שאני מאוד פרפקציוניסטית, לכן בדקתי לפחות בעוד 20 מרפאות שיניים לרפואה אסטטית לפני שהגעתי וקיבלתי את ההחלטה לעבור את הטיפול אצל ד״ר שמואל טנצר.
ד״ר שמואל טנצר שונה מכל רופא שיניים שהכרתי עד היום.
מהרגע שהוא מקבל אותי בחדר ההמתנה עם החיוך הלבבי ועד לרגע בו אני יושבת על כסא רופא השיניים והוא מטפל בי בסבלנות גדולה שלא הכרתי עד שהגעתי אליו.
לד״ר שמואל טנצר יש ידיי זהב עדינות ומקצועיות.
יש לו חוש אסטטי ופרפקציוניסטיות עם סבלנות ענקית עד לתוצאה המושלמת.
מעבר לטיפול המסור, המקצועי והאסטטי שעברתי, חוויתי כמה ישר והגון ד״ר שמואל טנצר.
גם היום לאחר הטיפול שאני מאוד מרוצה, הוא זמין בכל רגע שאני צריכה אותו.
אני שמחה כל בוקר מחדש שבחרתי בד״ר שמואל טנצר להגשים לי את חלום חיי- שיניים לבנות ויפות😊
יעל