הלבנת שיניים ברעננה - אסתטיות ובריאות הלבנת השיניים או לחילופין שימור לובן השיניים הוא צורך בריאותי ואסתטי כאחד, טיפולי ההלבנה קיימים היום במגוון מרפאות השיניים ומהוות ערך מוסף ומענה לחיוך לבן ובוהק ושיפור המראה החיצוני. כיום ישנן דרכים רבות להלבנת שיניים ביתית ומקצועית. במאמר הבא, נדבר על המושג ודרכי הלבנת השיניים ומניעת הצהבת השן  

מהו תהליך הלבנת שיניים ברעננה? הלבנת שיניים ההוא תהליך החלקת השן המתבצע על ידי השיננית במרפאות השיניים השונות, הכוללת את הסרת האבן והלכלוך אשר הצטברו על גבי השן והציפוי החיצוני שלה ועל בסיסה,בתחילה מתחיל תהליך ניקוי האבן והסרת שכבת האבן וניקוי הכתמים והצבע הצהבהב ולאחר מכן תהליך ההלבנה על ידי שימוש בחומרים מיוחדים כמו מי חמצן באמצעות צינורית החודרת את הציפוי החיצוני של השן ומאפשרת את הלבנתה, כמובן שחשוב לוודא שהמרפאה אשר מבצעת את ההלבנה הינה מרפאה מאושרת והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות וה FDA לצורך מניעת החלשת השן בשימוש בחומרים לא איכותיים.   

מניעת הצהבת השן לאחר תהליך ההלבנה חשוב מאוד לשמר את התהליך על ידי צחצוח ממוקד, שימוש בחוט דנטאלי ולעיסת מסטיק ללא סוכר, המסטיק מאופיין בהעלאת רמות הרוק בפה ולכן תורם לשימור ניקיון השיניים ולובנן. הימנעות מעישון היא דרך נוספת לשמירה על לובן השיניים בכלל ולובן השיניים לאחר טיפול הלבנת שיניים בפרט. הלבנת שיניים איכותית אצל אנשים מעשנים תחזיק בין שנתיים לשלוש שנים לעומת אנשים לא מעשנים אצלם לובן השיניים כמובן עם צחצוח ושמירה על היגיינת הפה תוכל להישמר בין חמש לשבע שנים.

הלבנת שיניים ברעננה באמצעות משחת הלבנת שיניים קיימות משחות שיניים רבות בשוק אשר מבטיחות תהליך של הלבנת שיניים ומראה לבן יותר של השיניים. משחות שיניים לא יכולות להלבין שיניים אלא רק לשמור על ניקיונן והצבע הקיים שלהם וזאת מאחר שבמשחות השיניים לא קיימים החומרים הדרושים לפעולה כמו הלבנת השן וגם אם היו לו היו יכולות לחדור את המעטפת החיצונית של השן באמצעות מברשת שיניים.  

 חסרונות משחות הלבנת שיניים ברעננה  משחות להלבנת שיניים אכן מסוגלות לנקות כתמים אך חשוב מאוד לדעת שמשחות ההלבנה טומנות בחובן חיסרון, בתוך משחות אלה קיים חומר אשר מחליש את עמידות השן ונסיגת חניכיים וזאת מאחר וקיימים בה חומרים פעילים רבים מאשר במשחת שיניים רגילה. משחת שיניים להלבנה עשויה בהחלט להוביל לתוצאות חיוביות לטווח הקצר אולם לטווח הארוך תוכל להשפיע על ידי שחיקת השן והחניכיים. לפני שאתם מבצעים כל פעולה הלבנת שיניים ברעננה חשוב מאוד לעשות בדיקה ראשונית של היתרונות והחסרונות שלה למניעת פגיעה בשן ובבריאות הפה ולקבלת תוצאות אופטימאליות ולבנות.